خانه / نانو ذرات دی اکسید تیتانیوم / کاربرد نانو ذرات صنعتی دی اکسید تیتانیوم

کاربرد نانو ذرات صنعتی دی اکسید تیتانیوم

نانو ذرت در واقع موادی هستند که اندازه ذرات آنها مابین ۱ تا ۱۰۰ نانومتر می باشد که اندازه ای بسیار ریز است که حتی با میکروسکوپ های نوری نیز نمی توان آنرا مشاهد کرد و برای دیدن آنها نیاز به میکروسکوپ های الکترونی میباشد. این ترکیبات فوق ریز به دلیل سایز بسیار کوچکشان خواص بسیار متفاوتی از سایز ماکروی خود نشان میدهند که می تواند بسیار کاربردی برای تحقیقات علمی و یا صنعتی باشد. نانو ذرات علاوه بر کارهای تحقیقاتی آزمایشگاهی، در صنعت نیز استفاده می شوند و تحولات بزرگی در این زمینه ایجاد کرده اند. نانو ذرات دی اکسید تیتانیوم یکی از انواع نانو ذرات اکسید فلزی می باشد که کاربردهای متنوعی را به خود اختصاص داده است.

نانو ذرات دی اکسید تیتانیوم صنعتی در دو نوع فازی آناتاز و روتیل موجود می باشد که خواص متفاوتی دارند و با توجه به این خواص مورد استفاده قرار میگیرند. از این نانو ذرات در تولید محصولات مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش در پلاستیک ها، رنگ ها و عایق ها و همچنین تولید شیشه ها و سرامیک های خودتمیز شونده استفاده شده است. این ترکیب در تولیدسیستم های تصفیه آب و هوا و حتی در کرم ها و پودرهای آرایشی و بهداشتی نیز به خوبی بکار رفته است.

نانو ذرات دی اکسید تیتانیوم در کشور ایران نیز توسط ما تولید میشود و قابل عرضه برای صنایع گوناگون می باشد. این نانو ذرات دارای کیفیت و درصدخلوص قابل رقابت با نمونه های خارجی بوده و قیمت مناسبتری دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش نانو ذرات صنعتی

فروش نانو ذرات صنعتی سنتزی

فروش نانو ذرات صنعتی در این سایت اینترنتی در سریع ترین زمان انجام می پذیرد. …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو