خانه / نانو ذرات صنعتی / نمایندگی نانو ذرات صنعتی گرافن ترانزیستور

نمایندگی نانو ذرات صنعتی گرافن ترانزیستور

نمایندگی های مجاز فروش ارائه کننده ی با کیفیت ترین مدل نانو ذرات صنعتی گرافن ترانزیستور، برای استفاده های مهم صنعتی می باشند، و این ماده را با خلوص بالا برای خرید مشتریان گرامی عرضه می نماید.
همانگونه که شما فرهیختگان مستحضر می باشید گرافن یک ساختار غیر فلزی می باشد اما به دلیل استحکام فوق العاده بالا و همچنین توانایی رسانایی بالای آن بسیار شبیه به فلزات بوده است از این رو محققین این ماده را به عنوان نیمه رسانا یاد می کنند، با توجه به سختی ذکر شده ی این ماده، این بدان معنی نمی باشد که حالت کشسانی نداشته باشد و انعطاف پذیری آن شگفت انگیز می باشد.
گرافن‌های چند لایه کربنی با ضخامتی بسیار بسیار کمتر از فولاد، استحکامی تا ۲۰۰ مرتبه بیشتر دارند گرافن یک لایه از آرایش های منظم اتم‌ های کربن در دو بعد است از این رو ضخامتی برابر با قطر اتم کربن دارد و به دلیل همین ضخامت نانومتری و تراکم اتمی بالا نورا به سادگی از خود عبور می دهد و شفافیتی بی نظیر را دارا می باشد. از مزیت های دیگر این ماده، خاصیت رسانندگی حرارتی و الکتریکی آن است.
ترانزیستورها یکی از مهم‌ترین قطعات در ساختارهای الکترونیکی هستند. کوچکتر کردن ترانزیستورهای سیلیکونی از نظر اندازه‌ی آن‌ها به پایین تر مقدار خود رسیده است است گرافن دارای ویژگی های خارق العاده ی می باشد که در بالا ذکر گردید و از این رو نانو گرافن ها گزینه ای بسیار مناسبی در طراحی ترانزیستور ها به عنوان جایگزین سیلیکون باشند و رسانایی الکتریکی را چندین برابر نمایند برای استفاده ی صنعتی و تجاری از این ماده می توناید به نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید و این نوع نانو ذرات صنعتی گرافن ترانزیستور را تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنتز نانو ذرات NiO

سنتز نانو ذرات NiO صنعتی در ایران

سنتز نانو ذرات NiO ( اکسید نیکل ) صنعتی با روش های بسیار گوناگونی می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو