خانه / نانو ذرات صنعتی / قیمت خرید نانو ذرات صنعتی گرافن

قیمت خرید نانو ذرات صنعتی گرافن

انواع نانو ذرات ارزشمند صنعتی گرافن، با خلوص بسیار بالا در نمایندگی های مجاز فروش موجود بوده و با قیمت باور نکردنی این نانو ذرات را برای فروش به متقاضیان گرامی عرضه نمود.
امکان جداسازی لایه ای به ضخامت تک اتم از گرافیت، گرافن نامیده می شود که یک ماده ی خالص با ویژگی های منحصر به فرد بوده که برخواسته از آرایش منظم اتم های کربن در آن می باشد مواد پایه گرافنی به دلیل ساختار منحصر‌ به‌ فرد دوبعدی و خواص فیزیکی ذاتی مانند هدایت الکتریکی فوق‌ العاده و مساحت سطح زیاد، پتانسیل‌های زیادی برای کاربرد در ابرخازن‌ها دارند با توجه به سختی ذکر شده ی این ماده، این بدان معنی نمی باشد که حالت کشسانی نداشته باشد و انعطاف پذیری آن شگفت انگیز می باشد.
اتم‌ های کربن در ساختار لانه زنبوری گرافن توسط نیروی کوالانسی سخت با هم پیوند دارند. نیروی کوالانسی یکی از قوی‌ ترین نیروهای بین اتمی موجود در طبیعت است به همین دلیل، گرافن با وجود نازکی، یکی از سخت‌ ترین مواد به حساب می ‌آید. گرافن‌های چند لایه کربنی با ضخامتی بسیار بسیار کمتر از فولاد، استحکامی تا ۲۰۰ مرتبه بیشتر دارند گرافن یک لایه از آرایش های منظم اتم‌ های کربن در دو بعد است از این رو ضخامتی برابر با قطر اتم کربن دارد و به دلیل همین ضخامت نانومتری و تراکم اتمی بالا نورا به سادگی از خود عبور می دهد و شفافیتی بی نظیر را دارا می باشد.
از مزیت های دیگر این ماده، خاصیت رسانندگی حرارتی و الکتریکی آن است؛ به عبارت دیگر رسانایی مناسبی برای گرما و الکتریسیته می باشد.و از جمله جایگیزین های مناسب برای فلز مس در صنعتی الکتریکمی و گرمایشی می باشد برای استفاده های صنعتی و پژوهشی این مدل از نانو ذرات گرافن با خلوص و کیفیت بسیار بالا در نمایندگی های مجاز فروش با قیمت استثنایی به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنتز نانو ذرات NiO

سنتز نانو ذرات NiO صنعتی در ایران

سنتز نانو ذرات NiO ( اکسید نیکل ) صنعتی با روش های بسیار گوناگونی می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو