خانه / نانو ذرات اکسید روی / قیمت تولید نانو ذرات صنعتی اکسید روی آنتی باکتریال

قیمت تولید نانو ذرات صنعتی اکسید روی آنتی باکتریال

تولید بهترین نوع نانو ذرات صنعتی اکسید روی آنتی باکتریال تحولی مناسب را در بهبود تولیدات مربوط در صنعت پزشکی ایجاد نموده است و این ماده را با قیمت بسیار مناسب در نمایندگی های مجاز فروش عرضه نمود.
نانو ذرات مختلفی تولید می گردد که دارای خواص متنوعی می باشند از جمله نانو ذراتی که بیشترین خواص ضد میکروبی را دارند نانو ذرات اکسید روی و نقره می باشند، البته باید این موضوع را نیز ذکر نماییم که قیمت نانو ذرات نقره نسبت به روی بالا تر بوده و هزینه ی تولید آنها بیشتر خواهد شد. این نوع نانو ذرات صنعتی روی در صنایع پزشکی استفاده ی فراوانی به دلیل این ویژگی آنتی باکتریال و هزینه تولید پایین دارد، استفاده های گوناگونی همچون استفاده در تولید اسپری های ضد عفونی برای جلوگیری از عفونت های بخیه و جای زخم استفاده می گردد و چون این نانو ذرات با فناوری نانو تولید شده اند هیچگونه آسیبی را نه به پوست و نه به محیط زیست وارد نمی آورد و باعث با ارزش تر شدن این نانو ذرات می گردد
از مزیت های دیگر نانو ذرات صنعتی اکسید روی موارد آرایشی می باشد، یون روی قابلیت فراوانی در صنایع آرایشی بهداشتی دارد و در کرم های ضد آفتاب به دلیل محافظ کننده گی بالا از اشعه های خطرناک مانند فرابنفش و همچنین خاصیت مرطوب کنندگی و ضد آنتی باکتریال، استفاده از آن بسیار مورد رضایت بوده است. از این رو شرکت های معتبر تولید کننده با توجه به قابلیت بسیار زیاد پودر نانو ذرات اکسید روی این محصول را در مصارف تجاری شرکت خود استفاده می نمایند. علاقمندان به تهیه ی مقادیر بالای این نانو ذرات صنعتی اکسید روی با ویژگی عالی برای استفاده در صنایع گوناگون به نمایندگی های مجاز مراجعه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش نانو ذرات صنعتی

فروش نانو ذرات صنعتی سنتزی

فروش نانو ذرات صنعتی در این سایت اینترنتی در سریع ترین زمان انجام می پذیرد. …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو