خانه / نانو ذرات صنعتی / فروش نانو ذرات کلوئیدی طلا صنعتی

فروش نانو ذرات کلوئیدی طلا صنعتی

انواع نانو ذرات کلوئیدی طلا کاربرد های فراوانی در زمینه های بیولوژی و صنعتی دارد، این محصولات عالی در نمایندگی های مجاز فروش با قیمت بسیار مناسب به مشتریان گرامی ارائه می گردد.
نانو ذرات کلوئیدی در تکنولوژی های جدید کاربرد فراوانی دارند و پس از پژوهش های فراوان به مرحله ی صنعتی شدن نائل گردید، از جمله محلول های کلوئیدی، نانو ذرات طلا می باشد، این محلول کلوئیدی نانو ذرات طلا، حاوی ذرات ریز طلا در یک ماده‌ ی سیال است. از خصوصیات ظاهری این محلول ارزشمند می توان به مایع بودن و رنگ قرمز این محلول اشاره نمود. نانو ذرات طلا در کارهای بیولوژی و پزشکی کاربرد های فراوانی دارد.
از این رو شرکت های مربوطه از این محصول عالی، در تهیه ی کیت های تشخیصی متفاوتی استفاده می نمایند این کیت ها برای شناسایی موارد مختلفی همچون وجود بیماری و یا تشخیص RNA ویا DNA استفاده می گردد، از دیگر مزیت های فوق العاده ی این محلول کلوئیدی می توان به خاصیت مارکر بودن آن اشاره نمود که در شناسایی بیولوژی انواع پروتئین ها به کمک آنتی بادی ها می شتابد و همینطور برای شناسایی انواع سرطان های مختلف در بدن مارکر مناسبی برای ردیابی است. کاربرد های پزشکی فوق العاده ی این محصول باعث تجاری و صنعتی شدن این نانو ذرات کلوئیدی طلا شده است.
به استحضار می رسانیم که در نمایندگی ای مجاز فروش انواع این محصول با ارزش، مرغوب و در عین حال خالص، تولیدی شرکت های داخلی و یا با برند معتبر خارجی به فروش می رسد این نوع محلول های موثر در پزشکی با قیمت باور نکردنی برای مشتریان گرامی عرضه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنتز نانو ذرات NiO

سنتز نانو ذرات NiO صنعتی در ایران

سنتز نانو ذرات NiO ( اکسید نیکل ) صنعتی با روش های بسیار گوناگونی می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو