خانه / نانو ذرات اکسید روی / فروش نانو ذرات صنعتی اکسید روی

فروش نانو ذرات صنعتی اکسید روی

در نمایندگی های مجاز فروش انواع پودر های نانو ذرات صنعتی اکسید روی با درجه ی خلوص بالا و کیفیت و مرغوبیت مطلوب را با قیمتی مناسب برای فروش ارائه می نماید.
استفاده ی روز افزون از تکنولوژی نانو بر هیچ کسی پوشیده نیست این نانو ذرات بر تمامی ذرات  موثر تاثیر گذاشته و برای بالا بردن قابلیت های فراوان تمامی ذره های موثر موجود در هستی، این اتم ها را در حد نانومتر و گاهی حتی کوچکتر برای مصارف بسیار حیاتی تبدیل می نمایند.
نانو ذرات اکسید روی، با توجه به خاصیت های فراوان، یون روی را در حد نانو و گاهی کوچکتر نموده و با توجه به ویژگی شش ضلعی بودن واکنش پذیری، فوق العاده بالایی دارد، با توجه به ویژگی عالی ممانعتی کننده نانو ذرات روی از ورود اشعه های فرابنفش این ماده ی موثر در کرم های ضد آفتاب بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و تمامی برند های معتبر جهان از این ماده در ضد آفتاب خود استفاده می کنند.
صنایع فراوانی به تجاری کردن محصولات خود با نانو ذرات، خصوصا نانو ذرات روی علاقمند می باشند و این پودر با ارش را خریداری می نمایند، وجود خاصیت رسانایی این یون باعث گردید نانو ذرات اکسید روی در صنایع الکتریکی بسیار مورد استفاده قرار گیرند و در حسگر های مختلف این روکش نصب می گردد، نانو ذرات اکسید روی در نمایندگی های مجاز فروش جهت مصارف تجاری و بهداشتی با خلوص بالا و قیمت بسیار مناسب عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش نانو ذرات صنعتی

فروش نانو ذرات صنعتی سنتزی

فروش نانو ذرات صنعتی در این سایت اینترنتی در سریع ترین زمان انجام می پذیرد. …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو