خانه / نانو ذرات اکسید نیکل / عرضه نانو ذرات صنعتی اکسید نیکل

عرضه نانو ذرات صنعتی اکسید نیکل

در نمایندگی های مجاز فروش انواع نانو ذرات صنعتی اکسید نیکل با کیفیت بالا و با تضمین خلوص ارائه می گردد، و با قیمتی باور نکردنی برای خرید شما عزیزان عرضه می گردد.
مواد با مقیاس نانو، میزان فعالیت و تعداد اتم های سطحی بیشتر بوده و از این رو، اثرات و واکنش پذیری قابل توجه را مشاهده می نمایند. در این فناوری پیشرفته نانو، از پودر های نیکل، نانو ذرات صنعتی اکسید نیکل را جهت موارد مصرفی متعدد با خلوص و کیفیت عالی تولید نموده اند. نانو ذرات اکسید نیکل دارای کاربرد های مغناطیسی، کاتالیست ها، کاربردهای بیوتکنولوژی، کاربرد های نانو بیوتکنولوژی و … می باشند.
نانو ذرات صنعتی اکسید نیکل دارای کاربرد های متنوعی در زمینه های های مشخصی می باشد. در آند سلول های سوختی اکسید جامد یا لایه ی الکترولیتی رسانا، برای تبادل پروتونی سلول های سوختی الکترونی و مغناطیسی این نوع نانو ذرات اکسید نیکل قابلیت استفاده ی گسترده و وفراوانی را دارند. البته باید خاطر نشان نمود که کاربرد اساسی اکسید نیکل در سیستم های باتری می باشد. اکسید نیکل یک ماده آنتی فرو مغناطیس و جزء فلز های نیمه رسانا دسته بندی می شود.
از مزیت های دیگر این ماده ی ارزشمند خاصیت فوق العاده عالی، کاتالیزور، کاتد در باتری ها، سنسور گاز و حافظه ها می باشد که کاربرد صنعتی این نوع نانو ذرات را چندین برابر نموده است، این نمایندگی افتخار عرضه ی مستقیم بهترین نانو ذرات صنعتی اکسید نیکل را برای استفاده پژوهشی و صنعتی با قیمت مناسب به شما عزیزان را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نانو ذرات اکسید نیکل

سنتز عمده نانو ذرات صنعتی اکسید نیکل

نانو ذرات از انواع جدید موادی می باشند که در صنایع گوناگون وارد شده اند …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو