خانه / نانو ذرات اکسید روی / خرید نانو ذرات صنعتی اکسید روی آنتی باکتریال

خرید نانو ذرات صنعتی اکسید روی آنتی باکتریال

برای خرید بهترین نوع نانو ذرات صنعتی اکسید روی آنتی باکتریال با برند معتبر و خلوص بسیار بالا به نمایندگی های مجاز فروش مراجعه و با قیمت استثنایی این محصول عالی را جهت مصارف صنعتی و پزشکی تهیه کنید.
تکنولوژی های گسترده در زمینه نانو ذرات همواره با پیشرفت های بزرگی در صنعت و تولید همراه بوده است و ساختار اتم عنصر های مفید را در حد نانومتر کوچک نموده و دستکاری را برای پیشرفت سریع تر آسان نموده است، اکسید روی از جمله عناصر بسیار موثر در حوزه ی فناوری های نانو می باشد که این به دلیل شکل ظاهری شش ضلعی مولکول روی می باشد که قابلیت فشردگی بالا در حد نانومتر را دارد.
نانو ذرات صنعتی اکسید روی دارای خواص آنتی باکتریال می باشند که در ضدعفونی کردن سطوح مختلف استفاده می گردد و این خاصیت باعث صنعتی تر شدن این نانو ذره ی گران بها گردیده است. این ماده ی سفید رنگ، همچنین با قابلیت های نیمه رسانایی که دارد با تشکیل فرم های نانوی، اکسید روی در صنایع الکترونیکی کاربرد گسترده و صنعتی در تولید سرامیک با خواص آنتی باکتریال، دارد، ذرات نانوی این عنصر بسیار شفاف می باشند و رسانایی بالایی دارند به همین در حسگر های نمایشگر های مختلف نیز استفاده می گردد، از دیگر مزایای فراوان این اکسید نانو می توان به قابلیت جذب بسیار بالای اشعه های خطرناک فرابنفش و آبی اشاره نمود، این خاصیت توسط پژوهشگران در طی آزمایشات مختلف به اثبات رسیده و این امر منجر به استفاده ی این محصول بسیار عالی، در کرم های ضد آفتاب گردیده، و مانع از ورود و برخورد خطرناک اشعه ی ماورابنفش با پوست می شود این مواد به دلیل خواص آنتی باکتریال بسیار شبیه به نقره عمل می نمایند اما با کمی غلظت کمتر در مقابل میکرو ارگانیسم ها دفاع می نمایند. برای تهیه مقادیر عمده و خرده ی این ماده ی ارزشمند با قیمت مناسب به نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس حامد مقدم
راه های ارتباطی:
شماره تلفن همراه: 09145477577
کانال تلگرامی: NanoTrade@
پست الکترونیکی: Iranscience86@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش نانو ذرات صنعتی

فروش نانو ذرات صنعتی سنتزی

فروش نانو ذرات صنعتی در این سایت اینترنتی در سریع ترین زمان انجام می پذیرد. …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار نانو